SALYAP Yerli Sosyal Medya Platformu!

SALYAP Yerli Sosyal Medya Platformu!

Salyap Yerli Sosyal Ağ Platformu Hakkında

3 Yıldır gelişme sürecinde olan sosyal medya platformu salyap gün geçtikçe yeni özellikleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor lakin uygulama ile ilgili bilgi edinmeniz için çok fazla paylaşım ve açıklama bulunmamaktadır.

Uygulama’nın öncü kurucusu ve Me Force CEO’su Mert ÇETİN bu konuda henüz net bir açıklama yapmadı lakin herhangi bir destek almaksızın gelen güncellemeler ile kullanıcıların yüzünü güldüren ve sürekli ön plana çıkan yeni nesil sosyal medya platformu salyap önümüzdeki dönemlerde adını tüm Dünya’ya tanıtacak nitelikte çalışmalarına son hızla devam ediyor.

salyap 1

SALYAP Sosyal Medya Platformu Gelişim Süreci

Türkiye’de çıkan haberlerin çoğuna yanıt veren Mert ÇETİN; En iyisi olmak için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz. 3 yıldır gelişme sürecindeyiz lakin son 1 yılı aşkın süre boyunca bir çok saldırıya uğradık lakin yılmadan yolumuza devam ediyoruz. Ülkemiz ve devletimiz için bu konuda kendimizi daha da göstereceğiz. Kimseyi kandırıp boş vaatlerle umut vermenin de bir önemi olmadığını, ticari amaç söz konusu olduğunda milli ve yerli gibi tanımlamaları kullanmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bu güne kadar çıkan uygulamaların çoğu aktif değil lakin biz 2012 yılından beri bir çok projede yer alıp destek verdik, üstlendik. Kısa bir süre sonra her yerde olacağımızın inancı içerisindeyiz. Türkiye’den ciddi dayanak ve destek bekliyoruz.

Bir çok olumlu veyahut olumsuz yorum alıyoruz, yorumlamaları dikkate alıyoruz lakin gidişatı göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmamız daha sağlıklı olacaktır. Çünkü biz bu proje için hiç destek almadık. 1.5 yılı aşkın süredir kendi çabalarımızda, maddi ve manevi imkanlarımızla yol kat etmekteyiz.

salyap 2

SALYAP Sosyal Paylaşım Platformu

Türkiye’nin en büyük Özel yatırım firmalarından birisi olan Me Force Yerli Sosyal Ağ Platformuna imza attı. Me Force firması 2012 yılından bu yana bir çok projede yer alarak gelişim süreçlerinde katkıda bulunmuş ve ev sahipliği yapmıştır.

Salyap Sosyal Ağ Platformu Özellikleri Nelerdir?

Birçok uygulamanın özelliklerini birleştirerek adını geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen yerli sosyal ağ platformu salyap, kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Twitter, Facebook, İnstagram, Snapchat, Messenger vb. birçok sosyal medya platformu özelliklerini bir araya getiriyor. İşte o özelliklerden bazıları;

  • Paylaşmakta sınır tanıma! (Fotograf, video, anket, yazı, renkli arka plan yazı)

Görüş, düşünce ve fikirlerini paylaş. Üstelik 140karakter sınırı saçmalığına takılmadan, Salyap’da özgür ve sınırsız paylaşımda bulun.

salyap özellikleri
  • Yakınındaki kişileri Bul

Cihazını sallayarak 5 kilometre çapında bulunduğun konumun yakınlarındaki kişilerle eşleş. Cihazını salla ve yakındaki kişileri bul.

salyap ozellikleri 2
 
  • Gelişmiş akış sistemiyle neler olup bitiyor görün

Gündemden geri kalmayın. Neler olup bitiyor görün. Önerilenler, popüler, yakınındakiler, gündemdeki konuları kolayca takip edin.

salyap ozellikleri 3
  • Olup bitenleri özgür ve sınırsızca paylaş.

Yorumlar yapıp gönderileri beğenin ve özgürce paylaşın.

salyap ozellikleri 4
  • Uçtan uca şifreleme yöntemiyle her zaman güvenli mesajlaşın
salyap ozellikleri 5
  • Merak mı ediyorsun? Sadece sor! Açıkça veyahut anonim. İnsanların sizin hakkınızda ne düşünüp neler istediklerini öğrenin. Herhangi konularda soru sorun ve sorular alın!
  • 24 Saatlik anı oluşturun, istediğiniz kadar fotoğraf paylaşın ve fotoğraflarınızı düzenleyin.

CEO: Mert ÇETİN
Genel Müdür: İbrahim Erdem Maden

almanyada-iş-bulmak
  

Almanya’da Mülteciler 5 Yıl İçerisinde İş Buluyor.​

Almanya’da Mülteciler 5 Yıl İçerisinde İş Buluyor.​

fillerin yakalanması yasaklandı
  

Fillerin Yakalanması Yasaklandı!

Hayvanat bahçeleri ve sirkler için Bebek Afrika fillerinin yakalanması YASAKLANDI!

Bir Cevap Yazın