İmtiyaz Sahibi / Grantee

Mediajans

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

İhsan Özdemir

Yayın Koordinatörü / Editorial Coordinator

Eray Akçadağ

Editörler / Editors

Eray Akçadağ – Global News
Resul Özdemir – Teknoloji & Dijital & Mimari Yapılar
Metin Özdemir – Teknoloji & Gündem
Ayşin Demirer – Yemek & Sağlık

Yazılım Geliştirici / Software Developer

Mediajans

E-Posta / E-Mail

[email protected]

Telefon / Telephone

Reklam / Advertise

[email protected]

Basın Bültenleri / Press Releases

[email protected]

Yazılım / Software

WordPress

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı: bilgigates.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. bilgigates.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden bilgigates.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2021 bilgigates.com tüm hakları saklıdır. – Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bilgigates.com’a aittir. bilgigates.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bilgigates.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Bilgigates.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bilgigates.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.