Değişen ve gelişen dünya düzeninde mevcut tüm sistemlerimiz altüst olurken inandığımız tüm değerlere güvenerek saygılı bir medya düzeni oluşturmaktayız. “Kreatif düşün” düsturundan hareketle yola çıktığımız iki seneyi aşkın bir emeğin mahsülü olan sitemizin adıdır: bilgigates

Hiçbir kurum veya kişileri etkilemeden, okurların gücünü sitemizdeki içeriklerden alarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bilgilerini tarafsız, mimiksiz, açık, hüküm veren değil, postacı habercilik anlayışı ile aktaran bilgigates, okuru yönlendirmeyi amaçlamamaktadır.

Amacımız halkımızı bilinçlendirerek uzmanlar tarafından araştırılmış ve onaylanmış içerikleri, olay ve gelişmeleri ekibimiz ve ajanslar aracılığıyla en doğru bir şekilde sizlere sunmaktır. Hedefimiz kaynak göstererek bilgi organı kapsamında mesleki anlamda türünün lideri olmaktır.

Bu güzel ülkemizin araştırmaktan yılmayacağına, aynı zamanda bizlere çok şey katacağına inanarak; toplumumuza, ülkemize, milli değerlerimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşma gayretiyle yayın çizgimizi belirliyoruz.

Ek olarak bu sektöre atılmamızda büyük emekleri olan Yozgat Bozok Üniversitesi Öğretim Görevlisi Engin KURHAN’a teşekkürü borç biliriz.

Aramıza hoşgeldiniz!

bilgigates.com